buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Očistimo CG za jedan dan
Slađana
post Apr 16 2010, 12:20 PM
Post #1

Newbie
*

Group: Members
From: Slovenija
Member No.: 3,039

Zdravo,

evo kod nas se sprema u SLO jedna ogromna akciaj u kojoj će gradjani SLO očistiti SLo za jedan dan, Znači angažiraju se takoreći svi, planinarci čistiju planine, jamari jame,...
Ima li takvih akcija kod vas?Meni se čini ideja super, mada čistićemo mi koji smo svestni toga, da ne sme da se baca gde kod stigneš, da ne uzimaš plastičnu vreću za svaki hleb, ustvari da je uopšte ne koristiš...i sva ta divlja odlagališta.

Možda samo predlog.

Pozdrav
Go to the top of the page

+Quote Post
losmi
post Apr 16 2010, 06:14 PM
Post #2

Advanced Member

Group: Administrators
From: Podgorica
Member No.: 3

Nažalost nema... Bar za sad.

A kad ima nesto slicno obicno se ne pojave oni koji bi trebalo

--------------------
Nije sve tako crno dok imas s' kim otic na pivo!

+Quote Post
vanja
post Apr 18 2010, 08:25 PM
Post #3

Advanced Member

From: podgorica
Member No.: 5

Zar kod vas u Sloveniji ima sto da se cisti?
ja nikad ne vidjeh nista. Ovu nasu Crnu Goru ne bi ocistili za godinu a kamoli za dan.

Bila je skoro akcija, posle poplava, ciscenja Skadarskog jezera, dobro je krenulo, bilo ispraceno ali se zavrsilo na tome.
nema nama dok nas ne udari po dzepu

QUOTE(Slađana @ Apr 16 2010, 12:20 PM) *
Zdravo,

evo kod nas se sprema u SLO jedna ogromna akciaj u kojoj će gradjani SLO očistiti SLo za jedan dan, Znači angažiraju se takoreći svi, planinarci čistiju planine, jamari jame,...
Ima li takvih akcija kod vas?Meni se čini ideja super, mada čistićemo mi koji smo svestni toga, da ne sme da se baca gde kod stigneš, da ne uzimaš plastičnu vreću za svaki hleb, ustvari da je uopšte ne koristiš...i sva ta divlja odlagališta.

Možda samo predlog.

Pozdrav

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post
breznasilja
post Apr 19 2010, 11:38 AM
Post #4

Newbie
*

Member No.: 10,086

E moj Vanja, skupili su oko 100 kubika smeća, i to nije sve. bilo je oko 250 hiljada ljudi. Mada to su povećini oni koji su svestni tog problema. Dobro se videlo sutradan po parkovima kako su ležale boce vina, papira...
Tu bi morale biti visoke kazni za bačen papirić, kesice, visoki porezi za plastične kesice. Lako je meni pričati i pametovati ali da se recimo društvo OCP recimo 2put godišnje organizuje i da najavu za čiščenje okoline (možda penjališta) pa se pozove novine,d a se vidi šta sve ste skupili, možda se neko zamisli. Znam kad sam bila na Smokkovcu pa pogled na Moraču su izkvarile plastične kesice koje su kitile drveća kao novogodišnja jelka.

pozdrav

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th October 2019 - 10:34 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy