buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> spisak pećina
kvisko
post Aug 18 2008, 12:30 PM
Post #1

Member
**

Group: Members
From: Podgorica
Member No.: 67

ajde da pokušamo da napravimo spisak svih pećina koje znamo i da ih sortiramo po opštinama, možda sa njihovim GPS koordinatama. To bi mnogo pomoglo drugim koji žele da se bave ovim divnim hobijem. Ja sam planirao da pravim GPS trase do ulaska u pećine i da ih publikujem negdje, ovaj sajt je divno mjesto za to, i moramo napraviti galeriju. Tek sam se uključio u rad sajta i odmah sam počeo da ser... Izvinite!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
losmi
post Aug 18 2008, 12:57 PM
Post #2

Advanced Member

Group: Administrators
From: Podgorica
Member No.: 3

QUOTE(kvisko @ Aug 18 2008, 02:30 PM) *
ajde da pokušamo da napravimo spisak svih pećina koje znamo i da ih sortiramo po opštinama, možda sa njihovim GPS koordinatama. To bi mnogo pomoglo drugim koji žele da se bave ovim divnim hobijem. Ja sam planirao da pravim GPS trase do ulaska u pećine i da ih publikujem negdje, ovaj sajt je divno mjesto za to, i moramo napraviti galeriju. Tek sam se uključio u rad sajta i odmah sam počeo da ser... Izvinite!!!

Naravno da bi bilo super.Mi smo nesto razmisljali da pravmo poseban sajt na ovu temu. Moze za sada ovdje da se pise...

--------------------
Nije sve tako crno dok imas s' kim otic na pivo!

+Quote Post
Marko
post Feb 23 2009, 11:57 AM
Post #3

Member
**

Group: Members
From: Kotor (MNE) Sibenik (CRO)
Member No.: 3,238

Svaki pocetak je tezak osobito kada se treba radit nesto sto nije ujednaceno i davno se nije obnavljalo. Moj problem je doci do dokumentacije prethodnih istrazivanja. Ne znajuci za nas stranci su svoju dokumentaciju ostavljali najcesce lokalnom stanovnistvu, ili cak predstavnicima opstina koji su to naravno davno bacili
Za pocetak bi bilo dobro napraviti spisak svih nas koji imamo neku dokumetaciju sa popisom sto imamao,
Dalje raspisimo se po bijelom svijetu svima za koje znamo da su istrazivali po nasoj zemlji i zamolimo ih da nam posalju ili bar napisu sto imaju.
Na slican nacin su se poceli sakupljati i materijali za HR spelo server,
A drugi korak skupimo se na pice i dogovorimo kako cemo mi voditi nasu dokumentaciju, da je svi razumiju i da bude u skladu sa UIS-om gdje bi se jednog dana trebali naci.

Da strucnjaci koji planiraju tunel kroz stari grad u Kotoru imaju nesto od spelologa koji su ronili Gurdic i silazili u Duboki Do na Njegusima (a imam podatak da su to dobili - Ciril Mlinar Cic ronio Gurdic 04.05.1985. i dao im dokumentaciju)ne bi se glupirali ovakvim projektom. Ili im je cilj kad se brdo Sv. Ivan uruši da Njegusi dobiju svoju rivu.

Ajmo ljudi svi u jamu, bar toga imamo!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th June 2019 - 03:53 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy