buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> subota, valjda nece kisa
I van
post Jun 17 2010, 03:40 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
From: Tunguzija
Member No.: 11

Drugari, ako ne bude kise, meni ce u subotu biti rodjendan. Ako kisa padne, i rodjendan ce morati da saceka neku drugu priliku, godinu ili sta vec. Dakle, sve u zavisnosti od realne evroatlanske politicke pretpostavke izvodljivosti kandidature za status kandidata, ovom prilikom predajem aplikaciju nadleznom meteo-organu za proslavu sopstvenog (jeste moj, majke mi) rodjendana na mom katunu (i on je moj, majke mi) na Bukumirskom jezeru. Za tortu je zaduzena Jelena, a za nemogucnost normalnog i opustenog jedenja iste Strahinja i Rastko. Ja sam zaduzen da vas pozovem i objasnim vam da ako dodjete, a padne kisa, smatracu da ste vi krivi sto mi je rodjendan propao. Ako dodjete a kisa ne padne, smatracu vas zasluznim sto sam napunio 36 godina. U prvom slucaju posledica nema. Koga jos zabolje ona stvar sto mu je, po ko zna koji put, propala prilika za drustveno prihvatljivo i sasvim uobicajeno foliranje kako jos nije mator. U drugom, ..........., ma zamislite i sami. Ako zbog vas budem i zvanicno blize 40 nego 30, j......cu vam sve po spisku.
Dakle, ko ima vezu sa sluzbom zaduzenom za padanje kise (a da nije meteo.co.me, ti nemaju pojma) neka vidi sa njima da nas pusti u subotu da pojedemo ovu tortu dok je svjeza. Mislim, bez veze je da mi se ubajati u frizideru cekajuci jednog po jednog OCP-ovca da dodje po svoje parce. Milos prosle godine nije ni dosao, a Jelena je pravila jos jednu tortu samo zbog njega. I nju sam morao sam da pojedem.
Ponavljam, ako ne bude kise, mi smo tamo u subotu i nedelju. Rodjendan je u subotu. Torta je jos u fazi pripreme. Ja jos uvijek imam 35. Kisa jos nije pala. Djekna jos nije pandrknula, a ni DPS izgubio izbore. Kad ce, ne znamo. Mislim, Djekna.
Pozdrav
Ivan
p.s. Vazno je da su veseli Podgoricani obogatili svoje poznavanje italijanskog baroknog slikarstva defileom ispred slike za koju 99% njih nikad ranije nije ni culo. Posto isto tako nisu culi ni za kanjone Morace i Mrtvice (jbg, nisu na putu za Budvu preko Cetinja, racunaju da je to posten posao da Talijani i lokalni serdari donesu jedno fancy platno da nas malo "edukuju", a mi iskuliramo sto ce da nas malo potope. Taman da se kao lik sa slike ogledamo u mirnoj vodi akumulacije, jer sto jes', jes', ko se jos ogleda u brzacima. Zato, poziv na tortu vazi samo za one koji nisu bili na pomenutoj izlozbi. Iz bilo kojih razloga.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 14th December 2019 - 08:23 AM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy