buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Durmitor 1. maj
kaleza
post May 3 2008, 10:31 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 6

Evo Zoka kao sto sam rekao izvjestaj sa Durmitora.
Dakle 1. maja krenusmo Andrija i ja put Lokvica.Stigosmo nedje oko 13:00 h.Ne zeleci da gubimo vrijeme u kolibi koju srecom zatekosmo otvorenu i usamljenu krenusmo put Cvorovog bogaza. Posto nije bilo puno snijega to brzo odradismo.Te miline kad se vratismo u kolibu i nalozismo vatru.Vazda mi je bilo mrzno spavat u sklonistu sa limenim neoblozenim krovom.Toplije je u satoru nego u tom sklonistu.A evo ove godine imamo VIP smjestaj. Sledece jutro poranismo ne zeleci da idemo po mlohavom snijegu.Podjosmo put Velike previje.Put do tamo je u pravom zimskom ambijentu.Svo vrijeme cisti tvrdi snijeg.Sa Velike previje krenusmo do Juznog vrha Medjeda po suvom terenu bez kapi snijega.Sa Medjeda nazad na Previju a odatle na Terzin bogaz.Tu su bila dva kraca detalja u snijegu koji je dotada popustio.Upadalo se do izvise koljena.Povratak do Previje a odatle przenje do Lokvica.Bio je prelijep dan.Sledece jutro i pored dva alarma nije bilo sanse da ustanemo.Topla koliba i uspavljujuc zvizduk vjetra ucinili su svoje.Posto je vec bilo kasno da idemo put Bobota i stignemo na bus odlucismo da ga ostavimo za neko drugo vrijeme a sebe castimo ruckom na Crnom jezeru.
Eto toliko od mene.
Slike cu postavit kad uzmem aparat od Andrije.

--------------------
Ako ne znas sto ces,
onda lezi i odmori.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Replies
Zoka
post May 16 2008, 03:01 AM
Post #2

Advanced Member

Group: Members
From: Burnaby, British Columbia
Member No.: 8

Sve zaboravim da pohvalim izvjestaj. Unisti me ovo pakovanje.
Kako su dobre slike! Prva liga.

Samo tako nastavi da pises. Dajes inspiraciju ostalima da idu na Durmitor. Pravi je biser.

Zoka

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Posts in this topic
kaleza   Durmitor 1. maj   May 3 2008, 10:31 PM
kaleza   Evo i nesto slika.   May 4 2008, 09:47 PM
Zoka   Sve zaboravim da pohvalim izvjestaj. Unisti me ovo...   May 16 2008, 03:01 AM

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 8th December 2019 - 09:48 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy