buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> kus u subotu, a onda posumljavanje, pojas, penjacice, krampa i lopata
I van
post Mar 31 2011, 06:23 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
From: Tunguzija
Member No.: 11

Dobro jutro, u subotu (2. april) je na vjezbalistu "Ljubovic" nastavak alpinistickog kursa, a na dnevnom redu je tematska jedinica "Funkcionisanje alpinisticke naveze". Pocetak u 11h.
Dobro, to je laksi dio posla. Elem, koristim ovu priliku da pozovem u pomoc sve zainteresovane i voljne da se bave zaludnim poslovima, da pomognu meni i mojoj Jeleni u namjeri da zasadimo nekih dvestotinak borova na imanju Pedje Popovica u Kucima. Elem, ako te borove ne zasadimo - propasce, a ako ih zasadimo, popasce ih stoka, pokrasti loklani kleptomani ili ce izgoreti u prvom sledecem pozaru. Zato mi i treba neko kome Sizif dodje neki rod, koliko god daleki. Plan je prost, ja u subotu ujutro (u neko doba) dodjem vozom u Pg, nadjemo se na Ljubovicu u 11, malo vicemo "Osiguravaj, polazim!!!","Ponovi!!!!i","Sta???!!!", "Osiguravaj, j......te gluva!!!", "Ponovi", "Mrs u.........." i tako dalje. Onda se potrpamo u kola oko 15h, odemo na lokaciju (malo iza Gornjeg Meduna prema Ublima - ko ne zna gdje to dodje, sad mu je idealna prilika da sazna) i napravimo jednu malu sumu do mraka. A kad padne mrak, onda...... improvizovani bivak, naravno. Da vidimo kako smo to naucili. A mozemo i kucama, ko vec kako voli.
'Ajde ljudi, ako nas bude makar 5-6, zavrsavamo do mraka sigurno, a ako nas je vise, jos bolje. Tecajci ako dodju, pusticu ih da na uspon sa bivakom ponesu vrecu za spavanje. U protivnom, idu u majcama kratkih rukava. Znate kako su borici slatki, a za razliku od onih nesrecnih smrca koje je ministar Tarzan sadio po Gorici, ovi ce imati makar neke sanse da od njih poraste dobar pogon za proizvodnju kiseonika.
Go to the top of the page

+Quote Post
Rade
post Apr 1 2011, 11:31 AM
Post #2

Advanced Member

Member No.: 14

Ja podržavam akciju i dolazim da pomognem, ne znam koja mi je maksimalna brzina sađenja ( BS/h ) ali ću dat sve od sebe.

--------------------

+Quote Post
sparco
post Apr 1 2011, 04:14 PM
Post #3

Advanced Member

Member No.: 23,823

a sto ne u nedjelju ujutru pa vas dan, slobodan sam i voljan da orem i preorem to cudo od livade ka njivu marasa onomad kad preddjoh plugom

--------------------
cultivating whatever gave pleasure to my senses was always the chief business of my life; I never found any occupation more important

+Quote Post
Rade
post Apr 1 2011, 05:07 PM
Post #4

Advanced Member

Jes, pa bi bilo - "Druže moj dobri, ovakav dan a vi na penjanje, ja imam neka posla" biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
sparco
post Apr 1 2011, 08:12 PM
Post #5

Advanced Member

hahahahahahahaahhahaahah murs , za penjanje uvijek , dok je van ljubovica, ;p trep trep, a fizicki rad tek ne odbijam od zore, ne znam kako je zamislio to ivan, kurs pa gore pa dok pocnes ?!?!?! no dobrooo see ya in da morning pa se dogovaramo

--------------------
cultivating whatever gave pleasure to my senses was always the chief business of my life; I never found any occupation more important

+Quote Post
sparco
post Apr 2 2011, 10:03 PM
Post #6

Advanced Member

e tako ko nije bio ne zna sta je propustio, pa neka vi je nauk za sledeci put, ja cu samo reci da musaka koja je slijedila posle dobro obavljenog posla, je bila vrijedna ne 200 nego 1000 sadnica wink.gif

--------------------

+Quote Post
Rade
post Apr 3 2011, 09:23 AM
Post #7

Advanced Member

Podržavam Nikolinu izjavu! Super proveden dan i druženje, a sljedeći put će nas, nadam se, bit još više! <3

--------------------

+Quote Post
ehtelion
post Apr 3 2011, 02:20 PM
Post #8

Advanced Member

Member No.: 50

da li bi kako moglo od instituta da se organizuje da kad god je neka tura, da se ponese po nekoliko borica za svakog? Zamislite minumum 30-ak borova posadjenih svake nedelje na nekoj planini. Po dvije-tri sadnice nikom nece oduzeti vrijeme.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 22nd October 2019 - 09:59 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy