buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Dje god nadjes zgodno mjesto tu smece posadi
losmi
post Mar 19 2008, 08:06 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Administrators
From: Podgorica
Member No.: 3

Svakim danom je Crna Gora bogatija tonama smeca i suta koji se iz nekog cudnog razloga stvaraju pored puteva, u rijecnim koritima, dvoristima zgrada,spelo objektima... Uvijek se znakovi "Ne bacajte smece'' ili "Neka bude cisto" kod nas pogresno tumace i oko njih se nalazi prava mala deponija. Kojim god putem krenuli od PG prema jugu, sjeveru, zapadu, istoku naice te na ovo gore pomenuto. Nema seockog puta dje se ne moze naci neka olupina od auta, sporet, frizider... planine bez konzervi i kutija cigara, boca od uja za motorne sege... obala rijeka bez plasticnih kesa po kojima se moze pratiti vodostaj i ostalog materijala koji se moze prebacit preko ograde mosta...
Ovo je samo mali dio, skoro neznatan od kolicine smeca koja je stvarno tu ali se ne vidi.
Komunalne sluzbe koliko se god trudile ne mogu da ociste koliko narod moze da baci. Posle par dana kao da nije ni cisceno, sve je opet puno smeca

Zasto sam uopste ovo pisao je kriv ovaj "covjek" koji po radnji koju radi nebi se reklo da je neka inteligencija, IQ mu vjerovatno tezi 0.
Attached File  smeccar_3.JPG ( 68.34K ) Number of downloads: 19
Attached File  smeccar_4.JPG ( 85.9K ) Number of downloads: 12

Fotka je sa Cemovskog polja dje lik istovara sut uz lokalni put, sto vjerovatno na svoju livadu nebi nikad radio.
Ovo je samo 1 od 10000000000000000 pojedinaca koji rade isto, ali se ovaj potrefio u prevo vrijeme i u pravo mjesto za fotkanje.

Pozdrav, Milos

--------------------
Nije sve tako crno dok imas s' kim otic na pivo!
Go to the top of the page

+Quote Post
vanja
post Mar 21 2008, 10:03 PM
Post #2

Advanced Member

Group: Members
From: podgorica
Member No.: 5

Prijavite ovog covjeka, ima ovakvih na hiljade ali se mora od nekog krenuti

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post
losmi
post Apr 17 2008, 07:18 PM
Post #3

Advanced Member

Evo jos jednog pojedinca.

Kad sam isao iz Ulcinja za PG, prije 15tak dana, sliknuh ovoga mozgica kako "gradi obalu" mora. Slike su lose jer je slikano iz auta u pokretu, ali se razaznaje necista radnja.

Attached File  IMG_0395.JPG ( 140.9K ) Number of downloads: 11
Attached File  IMG_0396.JPG ( 104.15K ) Number of downloads: 10

Podravljam

--------------------

+Quote Post
ehtelion
post Jun 8 2008, 09:11 PM
Post #4

Advanced Member

Member No.: 50

ima cak i ljudi koji bacaju smece na svom imanju. nije mi to jasno, zar ne moze da shvati sto ce biti sa tom gomilom za 15 godina. ljudi uopste nisu svjesni da kad bace smece, u tome je problem. ocistice se, odnijece to rijeka.

+Quote Post
Fairy
post Jun 24 2008, 05:00 PM
Post #5

Newbie
*

From: Tamo negdje iza duge,gdje su vjecna proljeca....Gdje su bistre rijeke,:)...
Member No.: 53

Zalosno je sto ima ljudi koji smece bacaju gdje stignu...Hiljadu puta sam vidjela takve prizore,ali opet ne mogu da vjerujem da covjek kao razumno bice moze da zagadjuje prostor u kome zivi...Prije neki dan mi je u komsiluku osvanula olupina nepoznatog auta...Ko zna odakle je "pametni" vlasnik dosao i ostavio svoje smece kao "ukras" pored puta.
Takodje kroz grad sam sto puta vidjela nase sugradjane kako bacaju smece gdje stignu i kako stignu...Dovoljno je samo da bacimo pogled na podgoricke rijeke i bice nam sve jasno...Eh,da se ja ista pitam rijesila bih ja to lako...

--------------------
Ima jedna livada zelena i potok
U potoku se mozda ogleda...:)

+Quote Post
losmi
post Jun 24 2008, 08:06 PM
Post #6

Advanced Member

Nazalost to ce se gledati jos dugo, dugo ...

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 14th November 2019 - 05:53 AM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy