buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Snowboarding.., Freeride,Freestyle,Race,Dry Slope,Freecarve,Big Air,Boardercross....
Pedja
post Jan 5 2009, 03:54 PM
Post #1

C9H13NO3

Group: Administrators
From: SOA NEBESKA
Member No.: 12

Steta je da ovaj lijepi sport zapostavimo na forumu, pa reko' mozda ce biti zainteresovanih da mi prave drustvo, da uce, da se lome i sl.. smile.gif
Ako je neko raspolozen, neka se javi

--------------------
[adrenaline keeps me in the game...]
Go to the top of the page

+Quote Post
sparco
post Oct 22 2010, 09:52 AM
Post #2

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 23,823

kad god zelis ja se svake zime satirem i ove u februaru direkt alpe, pa mozemo nesto skupno napraviti, imam i kombinacije za dolomite za male pare a moze se neshto organizovati i na sledeci nacin moj drugar je agent ,

Skijajte na Francuskim Alpima! 3 dana Isola, a 3 dana Auron, na ukupno 255 km staza. Ili svih 6 dana Isola (u zavisnosti od toga kome se što više svidja). Skijaški centar koji će vam omogućiti da uživate u skijanju uz pogled na Azurnu obalu! Poredjenja radi - naša Bjelasica je 10 puta manji ski centar, ali i ona nam dobro dodje kad nema bolje

- 01. januar. Polazak iz Podgorice u večernjim satima.
- 02. januar. Dolazak u Isolu2000 u popodnevnim satima i smještaj u apartmane.
- 03. - 08. januar. Skijanje u ski centrima Isola2000 i Auron.
Skijanje u Auronu (opciono)*. SkiBus vozi svoje skijaše, koji to žele, u obližnji Auron, koji je udaljen svega 40ak km. Ski pas je jedinstven za oba ski centra, koja zajedno imaju 255 km ski staza. Oni koji ne žele da putuju do Aurona, naravno mogu ostati u Isoli na skijanju. Auron se iskreno preporučuje zahtjevnjim skijašima.
- 09. januar. Polazak za Nicu u jutarnjim satima, odmah nakon razduživanja apartmana. Cjelodnevni boravak u Nici i polazak za Podgoricu u večernjim satima.
- 10. januar. Dolazak u Podgoricu u popodnevnim satima.

First minute paketna cijena po osobi:

- Smještaj u 6-krevetnim apartmanima + prevoz + šestodnevni ski pas - 259 eura.
- Smještaj u 4-krevetnim apartmanima + prevoz + šestodnevni ski pas - 269 eura.

Nakon 1.novembra cijene se uvećavaju za 20 eura.

Ukoliko se prva rata u iznosu pola vrijednosti aranžmana uplati do 1. novembra, ostatak je moguće dati do 15. decembra 2010.godine, a za cijenu aranžmana će se i dalje računati first minute ponuda.

Aranžman obuhvata:
- Prevoz na relacijii Podgorica - Isola2000- Podgorica
- Predviđene transfere od Isole do Aurona
- Sedmodnevni smještaj u četvorokrevetnim ili šestokrevetnim apartmanima, kategorisanim sa 3*
- Šestodnevni ski pas za dva ski centra Isola 2000 i Auron (obavezna je jedna fotografija za skipas)
- Ski škola za početnike koju vode licencirani instruktori skijanja
- Cjelodnevni obilazak Nice u povratku.

NAPOMENA: Aranžman uključuje polazak iz Podgorice i povratak u Podgoricu na bazi minimum 35 prijavljenih putnika. Ukoliko broj prijavljenih bude manji, kreće se iz Beograda takodje 1. januara, dolazak u Beograd je planiran 10.januara, a cijena aranžmana se smanjuje za 20 eura.

Kompletna ponuda Skibusa, koja obuhvata skijanje i na drugim poznatim skijalištima širom Evrope se može pogledati na sajtu www.skibus.rs. Za sve dodatne informacije se možete obratiti na brojeve telefona:

068 070 800 Dusan
069 820 824 Ranko
069 272 888 Filip

--------------------
cultivating whatever gave pleasure to my senses was always the chief business of my life; I never found any occupation more important
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th January 2020 - 07:20 AM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy