buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Maja Shkurt
kamil
post Sep 13 2011, 09:12 AM
Post #1

Member
**

Group: Members
From: Łódź, Poljska
Member No.: 12,192

29 augusta popeo sam vrh Maja Shkurt u Prokletijama (2499 m). Na vrhu nije bilo traga covjeka ali dok sam penjao, moj drugar Gordan je gledao neke drugace mjesta i nasao je jednu kratku celicnu sajlu koja je izgledala kao penjacka pomoc (via ferrata ili sl.). Gordan nije pratio dalje do vrha ali moguce je da su Albanci nekada tamo penjali, pa neznam dal' je moj uspon bio prvenstveni ili ne.
Moj smijer se zove "Peacehammer", prvi cug sam popeo s opremom i samoosiguravanjem (45 m, IV UIAA), dalje oko 120 m do vrha bez nikakve opreme uglavnom po strmim, bas i skoro vertikalnim livadama i malo po stjenama (sa mjestama II-III).
Vise sam stavio na summitpost:
http://www.summitpost.org/peacehammer/745015
Pozdrav svima!
Kamil
Go to the top of the page

+Quote Post
vanja
post Sep 14 2011, 10:12 PM
Post #2

Advanced Member

From: podgorica
Member No.: 5

Cestike Kamile,
vidim da si veliki ljubitelj nasih planina i stijena, mozda bi nekad mogao obici i druge lokacije, ima jos materijala za prvenstvene uspone i na drugim planinama.
pozdrav
Vanja

QUOTE(kamil @ Sep 13 2011, 10:12 AM) *
29 augusta popeo sam vrh Maja Shkurt u Prokletijama (2499 m). Na vrhu nije bilo traga covjeka ali dok sam penjao, moj drugar Gordan je gledao neke drugace mjesta i nasao je jednu kratku celicnu sajlu koja je izgledala kao penjacka pomoc (via ferrata ili sl.). Gordan nije pratio dalje do vrha ali moguce je da su Albanci nekada tamo penjali, pa neznam dal' je moj uspon bio prvenstveni ili ne.
Moj smijer se zove "Peacehammer", prvi cug sam popeo s opremom i samoosiguravanjem (45 m, IV UIAA), dalje oko 120 m do vrha bez nikakve opreme uglavnom po strmim, bas i skoro vertikalnim livadama i malo po stjenama (sa mjestama II-III).
Vise sam stavio na summitpost:
http://www.summitpost.org/peacehammer/745015
Pozdrav svima!
Kamil

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post
kamil
post Sep 15 2011, 08:03 AM
Post #3

Member
**

From: Łódź, Poljska
Member No.: 12,192

Hvala, Vanja! Da, citao sam npr. ovdje o Vojniku. U povratku sa Prokletija sam bio jos u Durmitoru i na Magliću ali bez penjanja, nije bilo dosta vremena. Sljedeci izlet samo za sljedece ljeto...
Jesi li dobio moju poruku prije izleta?
pozdrav!
k

+Quote Post
vanja
post Sep 15 2011, 10:01 PM
Post #4

Advanced Member

From: podgorica
Member No.: 5

Masiv Zijeva (kucke planine)je takodje jako zanimljiv, stijene nisu velike do 200 m ali su vrlo dobre, ima dosta trad smjerova a ima materijala za jos novih.
jesam, hvala na pozivu, ali nisam bio u mogucnosti
pozdrav

QUOTE(kamil @ Sep 15 2011, 09:03 AM) *
Hvala, Vanja! Da, citao sam npr. ovdje o Vojniku. U povratku sa Prokletija sam bio jos u Durmitoru i na Magliću ali bez penjanja, nije bilo dosta vremena. Sljedeci izlet samo za sljedece ljeto...
Jesi li dobio moju poruku prije izleta?
pozdrav!
k

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 18th June 2019 - 12:39 AM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy