buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> zajednika akcija za 2008.
losmi
post Aug 16 2008, 08:24 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Administrators
From: Podgorica
Member No.: 3

Sto mislite da napravimo jednu zajednicku akciju krajem septembra ili pocetkom oktobra... a moze i krajem oktobra u kanonu Morace. Cilj akcije bi bio da opremimo 10tak ili vise sportskih smjerova na nasem dragom Smokovcu, ko zeli nesto tradicionalno u netaknute stijene kanjona, (prilika za one koji jure prvenstvene smjerove), I naravno penjanje sportskih smjerova (i tu ima materijala za krstenje smjerova).

Opremu za opremanje smjerova (boltove i plocice), nesto uzarije, 2 batt.busilice i sl. ima OCP. Vase je da donesete licnu opremu, busilicu ako imate, aparat...
Sto se smjestaja tice ima vise varijanti. Mozemo se podijeliti po kuca, u pecini koja se nalazi na penjalistu, satoru ili hostelu koji je na 20min pjesacenja od penjalsta. Mozemo kod mene na selo ako vam nije daleko voziti se 30km i sl.

Znaci sve se radi na volonterskoj osnovi ,prevoz i ako se odlucite za smjestaj u hostelu je vas. Za hranu tipa konzerve ,jogurt, hleb... moguce da izboksujemo neko sponzorstvo. Pivo je na racun OCP (nadam se da ce se sloziti ostatak clanaka OCPa).

Za sad je najavilo dolazak par ljudi iz Valjeva.

Sto mislite o ovome?

PS. Onda kad dodjete mozete nas da zovete da vam pomazemo...

Pozdravljam

--------------------
Nije sve tako crno dok imas s' kim otic na pivo!
Go to the top of the page

+Quote Post
Yoko Ono
post Aug 23 2008, 06:55 PM
Post #2

Member
**

Group: Members
From: Sarajevo
Member No.: 38

ja sam za smile.gif
ali moras znati da ti ja tu neci biti od neke naocite pomoci...
mislim da pocetak oktobra svima odgovara, jer smo svi manje-vise studenti

--------------------
ispuni mi zelju: Ljevorijecki Kom

Anxiety is love's greatest killer. It makes others feel as you might when a drowning man holds on to you. You want to save him, but you know he will strangle you with his panic.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th October 2019 - 10:12 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy