buy dapoxetine
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Nova OCP web stranica
Zoka
post Mar 17 2009, 05:23 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
From: Burnaby, British Columbia
Member No.: 8

Evo ovdje da ubacim jednu stranicu lokalnog kluba u Vankuveru (ciji ja nisam clan!) koji dosta radi na stranici u zadnjih nekoliko mjeseci. Slicno kao i OCP pokusavaju da naprave nesto bolje ...

http://bcmc.ca/index.asp

# Oni su skoro postavili da se svaki put kad otvoris stranicu pojavi nova slika u gornjem dijelu. Ne da se automatski mjenja svakih 10 - 15 sekundi ili slicno.

# Postavili su da kad god se u forumu postavi novi post vidi se na prednjoj strani. Ja imam obicaj da idem prvo na Forum pa onda na prednju stranu. To nije dobro jer ponekad ni ne odem na prednju stranu nakon procitanog posta na Forumu i tako propustim nesto dobro sa prve strane.

# Na prvoj strani je uvijek obavijest o sastanku (ako se raja voli vidjeti bar jednom u toku mjeseca);

# Na prednjoj strani imaju kratak opis ko su i kakva je svrha kluba. Na nasoj prednjoj strani su pretezno opisi tura.

# Slazem se sa Milosem i Vanjom da ne treba sve prepustiti istim ljudima a da niko ne priskoci u pomoc. Tako ce oni provoditi vrijeme ispred kompjutera a napolju je lijepo vrijeme za Smokovac ili za biciklo.

Z

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
vanja
post Jul 23 2009, 05:35 PM
Post #2

Advanced Member

From: podgorica
Member No.: 5

Konacno!!!!
evo nove redizajnirane stranice naseg sajta sa engleskom verzijom. na engleski je prevedeno ono sto je najvaznije: penjacke regije i o nama. za sad, ostalo se nece prevodit.nekih 60 posto engleskog teksta je ubaceno, ostalo za koji dan.
Mislim da ce vam se sajt svidjet, puno hvala Peranu.
pozdrav
vanja

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post
breznasilja
post Jul 26 2009, 03:40 PM
Post #3

Newbie
*

Member No.: 10,086

Ćao svima,

prvo sve pohvale za prenovljenu i mnogo preglediju stranicu, sad je mnogo veći užitak pratiti vaše aktivnosti. Imam jedan predlog, naravno ako budete imali volje i želju, da možda u nekoj bližnjoj ili daljoj budućnosti napravite nešto poput stranice plezanje.net. U mislimasam imala dio "penjački dnevnik" i "penjališta u Sloveniji".U prvom svako za sebe piše smjer koju je popeo i ocenu, tako da ima nekako pregled, a što se tiče linka "penjališta u Sloveiji2 ujedno mimaš sve opremljene smejrove na jednom mjestu, težinu, svako može da lično mišljenje za ocenu i koj komentar. Tako bi možda napravili i veću promociju za penjanje u CG i privukli penjačice i penjače van CG. Naravno to je samo predlog.

pozdrav iz Slovenije

Slađana

+Quote Post
vanja
post Aug 4 2009, 08:51 PM
Post #4

Advanced Member

From: podgorica
Member No.: 5

hvala Sladjo na pohvalama. Nemoj molim te, jedva smo se nakanili da uradimo i ovaj redizajn a ti vec predlazes drugi. Bice vremena.pozdrav
vanja

QUOTE(breznasilja @ Jul 26 2009, 03:40 PM) *
Ćao svima,

prvo sve pohvale za prenovljenu i mnogo preglediju stranicu, sad je mnogo veći užitak pratiti vaše aktivnosti. Imam jedan predlog, naravno ako budete imali volje i želju, da možda u nekoj bližnjoj ili daljoj budućnosti napravite nešto poput stranice plezanje.net. U mislimasam imala dio "penjački dnevnik" i "penjališta u Sloveniji".U prvom svako za sebe piše smjer koju je popeo i ocenu, tako da ima nekako pregled, a što se tiče linka "penjališta u Sloveiji2 ujedno mimaš sve opremljene smejrove na jednom mjestu, težinu, svako može da lično mišljenje za ocenu i koj komentar. Tako bi možda napravili i veću promociju za penjanje u CG i privukli penjačice i penjače van CG. Naravno to je samo predlog.

pozdrav iz Slovenije

Slađana

--------------------
"Pod kojim uglom letis u nebesa pod tim te ceka hladna Trebjesa"

+Quote Post
mary
post Aug 15 2009, 05:51 PM
Post #5

Advanced Member

From: In your head in this moment...
Member No.: 23

Vidjela sam novi sajt i veoma mi se svidja, doduse svima se izvinjavam na ovolikom izuzecu iz svijeta, ali...

Ljubim sve Vas...

--------------------
"Pročeprkaš li prostore,
iskopaćeš me iz vetra.
Ima me u vodi.
U kamenju.
U svakom sutonu i zori."

Pustili su me iz Zatvora, dobila sam uslov...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th October 2019 - 04:07 PM

A Runescape game. World of Warcraft MMORPG, Guild Wars Help.
Design by: IPB Skins Downloads & Web Proxy