Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Predstavite se
Montenegroclimbing.net Forum > Montenegroclimbing > Ostalo
Rade
Mislim da je dobra tema, kako bi se svi članovi predstavili, rekli nešto o sebi, ime i prezime, grad, klub i sl.

Stavio bih ovu temu pod "sticky" ili "ljepljivu" ako se administratori slažu, a i članovi foruma.
losmi
Neka ga ovako. Necemo se sad lijepit po narodu.I ja sam mislio postavit ovaj topic.
A ti si?
Rade
Ipak si odvojio temu wink.gif

Ja sam Rade,
član sam: PSK "Komovi"
Imam 17 godina
Živim u Podgorici
Planinarim nešto preko godinu dana, za sad samo u Crnoj Gori, bio sam na Bobotov Kuk, Međeđi vrh...
ice
Ivan, Podgorica. 27 god, clan nijednog kluba, samostalni letac wink.gif
penjao sam malo free climbing ali cisto amaterski. sad cu malo sa iskusnijima da pokusam jer volim planine i visinu uopste
Yoko Ono
losmi nisi se ti predstavio? rolleyes.gif
losmi
QUOTE(Yoko Ono @ Apr 17 2008, 10:58 AM) *
losmi nisi se ti predstavio? rolleyes.gif

nisi ni tiiiiii

Mada mene zna siroka narodna masa

Ovamo je samo jedan Losmi cool.gif
ehtelion
zdravo, ja sam marko, imam 21 godinu, clan sam PD Danilovgrad (koje je uzasno lose organizovano). Volim sve aktivnosti u prirodi, najvise ekstremne ali se usred finansijskih nemogucnosti bavim planinarenjem i trekingom. Zaista mi je milo sto postoji forum ovakve vrste u CG, jer su nama pocetnicima bitne prave informacije o opremi a ne samo specifikacije proizvodjaca.
losmi
QUOTE(ehtelion @ Jun 8 2008, 12:51 PM) *
zdravo, ja sam marko, imam 21 godinu, clan sam PD Danilovgrad (koje je uzasno lose organizovano). Volim sve aktivnosti u prirodi, najvise ekstremne ali se usred finansijskih nemogucnosti bavim planinarenjem i trekingom. Zaista mi je milo sto postoji forum ovakve vrste u CG, jer su nama pocetnicima bitne prave informacije o opremi a ne samo specifikacije proizvodjaca.

Dobrodosao Marko
vanja
QUOTE(losmi @ Jun 8 2008, 05:46 PM) *
Dobrodosao Marko

Dobro dosao i od mene. Sve sto te zanima slobodno pitaj.Nemoj tako za Danilovgradjane, naljutice se Ivanka. smile.gif
ehtelion
e nazalost tako je, a jedino je ivanka imala znanja i elana,ostali su tu bili vise zbog pozicija. no nema veze, nas nekoliko se sami org i uzivamo.
mary
Wellcome to the paradise. wink.gif
ehtelion
hvala vam na ukazanom gostoprimstvu.
Zoka
QUOTE(ehtelion @ Jun 8 2008, 03:51 AM) *
Volim sve aktivnosti u prirodi, najvise ekstremne ali se usred finansijskih nemogucnosti bavim planinarenjem i trekingom.

Hajde nam nesto pripremi iz okoline Danilovgrada. Kakvih sve tura ima? Nemoj da Te brine sto nije extremno. Mene interesuje ima li nekih staza i interesantnih vrhova.
Gdje obicno ides kad imas vremena?
Moj stari je bio cesto u Danilovgradu dok smo zivjeli tamo 60-tih.
Z
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.