Help - Search - Members - Calendar
Full Version: penjanje za vikend
Montenegroclimbing.net Forum > Montenegroclimbing > Najave
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
losmi
Sto mislite o penjanju u Kotor za vikend. Ako se ucini vrijeme mozda bi mogli otici do onih smjerova u Orahovo i tamo nesto probat. Laganica je i dosta je dugacko. Kod mene moze jos cetvoro u auto. Cijena prevoza 4-5 Eura
Prijave su u toku

Losmi
Pedja
JA sam za.. evo meteo.cg.yu kaze da ce za week. biti vedro, samo se nadam da ce nas vrijeme posluziti...
losmi
Odlicno. Jos neko?
kaleza
Evo prodje i ta praznicna dokolica.Doduse kod mene malo zakasnjela.No evo me sad odje,da se i ja malo raspisem.
To za vikend fino zvuci,ali ne znam sta se nama desilo sa tecajem.Sjutra treba da se vidimo sa Ivanom pa mozda
ga nagovorimo da svi podjemo svejedno smo cekali lijepo vrijeme a nama je preostalo penjanje.Ako su ti smjerovi laki mozda Ivan i pristane da nas vodi.
losmi
Ivan ti sigurn nece ici. Snijeg ce panut, ako on krene. Sve sto penje ovih mjeseci su one stepenice do stana. Ako bude ova ekipa penjacemo opremljene smjerove izvise Dobrote. Ides li ti sa nama Kaleza?
Ledeni ima li te dje, da ti cuvam mjesto?
losmi
Mislim da bi najbolje bilo da se ide u nedjelju. U subotu da se to malo isusi i u nedjelju penjucka. OK?
Zoka
Nemoj da ostane kamera kod kuce!
Da vidimo jednu reportazu o podrucju i usponima ovdje na forumu i da Vam zavidimo.
wink.gif
Zoka
Pedja
Nedjelja odgovara, samo da ova smorna kisa prestane.
p.s. vjerovatno ce i ledeni ici..
ice
evo da se i ja javim. nedjelja odgovara skroz, samo da nas sunce ogrije i da se dokopamo toga prvaca iznad Kotora... nisam penjao tamo 7-8 godina...
ja sam makinizovan isto tako da mi za prevoz nije frka. u brao, ako bude lijepo vrijeme mozda i motorom odem biggrin.gif
ako jedno auto bude dovoljno onda cu motorom, ako nas ima vise ja cu uzet auto pa moze neko i kod mene
losmi
Nisu to ti smjerovi. Ovo je iznad Dobrote. Lagani su. Super sportski smjerovi za posle novogodisnjih praznika kad svi imaju koje kilo viska.
Zoko ja nikad ne zaboravljam kameru, ponekad baterije zaboravim ali kameru nikad wink.gif, Mozda snimim i neki filmic ako bude sunca.
kaleza
Rezervisite i za mene jedno mjesto.Oce li se moci uzet sta od one opreme sa tecaja?
losmi
QUOTE(kaleza @ Jan 17 2008, 05:20 PM) *
Rezervisite i za mene jedno mjesto.Oce li se moci uzet sta od one opreme sa tecaja?

Naravno. Pokupicu ja opremu od Ivana.
Pozdrav, M.
Pedja
Hoce li se razvedravati ovo vise ? smile.gif
losmi
QUOTE(adrenaline @ Jan 18 2008, 02:52 PM) *
Hoce li se razvedravati ovo vise ? smile.gif

Mozemo i na Smokovac otic da penjemo u nedelju, da ne rizikujemo sa suvocom/mokrocom stijene u KO. Ima i tu lijepih "poslepraznicnih" smjerova za pocetnike. Pa da ostavimo za kasnije kad vrijeme bude malo bolje.
kaleza
Vazi.Onda se vidimo tamo.Ja taman htjeo da rezervisem mjesto za Andriju.
losmi
QUOTE(kaleza @ Jan 18 2008, 08:46 PM) *
Vazi.Onda se vidimo tamo.Ja taman htjeo da rezervisem mjesto za Andriju.

Sjutra kad se vratim sa terena cu znat idemo li u KO ili ne. Ako krenemo ima mjesta i za Andriju
A ako budemo na smokovac ja cu vas pokupit da ne idete tamo komercijalnim prevozima

Prijavljeni za sad:
Ja
Ice
Adrenaline
Kaleza
Andrija
ice
svi s nestrpljenjem ocekujemo izvjestaj s terena smile.gif
Pedja
Drugari, ima li kakva info ? smile.gif
ice
info je sledeci:
ja kupim ujutro Losmi-a a onda se nadjemo sa Niksicanima na semafore kod "R Dakica". Adrenalin, tamo budi ka sto se dogovorismo preko tel jer ne mozemo svi stat u moga nesrecnoga Clia, pa bolje sa 2 kola. Ide nas 5 + cijela oprema... 2 kola su neminovna, tako da cemo se tamo raspodijelit po vozila, najmanji prob wink.gif
znaci, u 8 sati kod raskrsnice se nadjemo svi tamo dje se stopira za NK. Losmi, ako sam nesto izostavio dopunjavaj.
vidimo se ujutro!
Pedja
Zdogovoreno. smile.gif
Pedja
loshmi, mogao bi ovaj Topic staviti kao Sticky.
p.s. Dje cemo ovaj week? smile.gif
losmi
Evo i zvanicno:

Ovaj vikend mozemo na Smokovac. Ako bude meteo u nasu korist onda mozemo penjucka nesto tamo. Moze subota ili nedjelja ili subota i nedelja? Zavisno od meteo dopushtenja
Pedja
Samo da vrijeme bude ok, lako cemo se dogovoriti smile.gif
Jaksa, Ivan, hocete li moci zbog priprema tih ?
ice
dakle ovako, ja u subotu radim ali naravno ne cio dan no do jedne ure, tako da cu vam se moc prikljucit poslije 13 sati. onda u subotu vece nisam u PG no lumpujem na primorje, zakazan rodjendan, pa se bojim da u nedjelju necu bit ni za k... tako da racunajte na mene samo poslijepodne u subotu... EVENTUALNO ako zdrav budem pa u nedjelju, ali nista ne obecavam
losmi
Ocemo li sjutra oko 11h na Smoki? Najdemo se tamo, kod benzinske pumpe (ona prva posle mosta). Ja treba da vidim ko ce od tecajaca sa free climberskog kursa da ide i javim slobodna mjesta. Andrija, Kaleze idete li vi, ili vam vese sportski smjerovi nijesu interesantni?
Uzecu ja opremu od Lakovica
Najavili su lijep dan, malo hladnjikav ali penjive temperature
Ko bude kasnio lako ce nas naci. Bicemo vidljivi sa parkinga pumpe

Pozdrav
kaleza
Ja bih isao.Andrija ima neki test iz voznje.Konacno je odlucio da polaze vozacki.Bi li mogao da me pokupis ujutro?Mogu doci nedje blizu tvog stana.
Pedja
Kaleza, vala cemo te pokupiti smile.gif
Prijavljeni za sjutra su? :
DUKSTER
e ovako, mene racunajte, biti cu ispred pumpe u 11...
naravno ako ima mjesta?

iskreno Vas
DUKSTER
ice
QUOTE(DUKSTER @ Jan 25 2008, 02:57 PM) *
e ovako, mene racunajte, biti cu ispred pumpe u 11...
naravno ako ima mjesta?

iskreno Vas
DUKSTER

iskreno nas... boze mili od ovih iskrenih se zivjet ne moze biggrin.gif

junaci, kao sto rekoh.. jedino vam se mogu prikljucit poslije 13h jer radim do tada a bogme i do kasnije, pa ako budem u mogucnosti dolazim i penjem
losmi
QUOTE(kaleza @ Jan 25 2008, 02:43 PM) *
Ja bih isao.Andrija ima neki test iz voznje.Konacno je odlucio da polaze vozacki.Bi li mogao da me pokupis ujutro?Mogu doci nedje blizu tvog stana.

Mogu te i ja pokupit. Posalji mi SMS dje da te pokupim i zavrsen posa'
DUKSTER
nemojte samo prevoz da bude problem, gdje god po koga treba da se podje, poci ce se...

a geri, upali tu tarabakovinu od BMW i dodji da nam gledas plave cipelice za penjanje smile.gif

tongue.gif

iskreno vas
DUKSTER
Artemis
Imate sjutra jednu penjacicu s vama...tongue.gif

Iskreno vasa Artemis. biggrin.gif
kaleza
Ma kad svi imate auto i kad ste svi voljni onda cemo lako za prevoz smile.gif Cujemo se ujutro momci.Sad odoh da spavam.Mrtav sam umoran od danasnjeg penjanja.Pozdrav.
kaleza
Fino je cuti da nam se pridruzuju zenski clanovi smile.gif
losmi
Kad ce vise to sjutra...
ice
QUOTE(Artemis @ Jan 25 2008, 04:23 PM) *
Imate sjutra jednu penjacicu s vama...tongue.gif

Iskreno vasa Artemis. biggrin.gif

komsinice, nemo` me brukat tamo no samo hrabro! wink.gif

QUOTE(kaleza @ Jan 25 2008, 04:31 PM) *
Fino je cuti da nam se pridruzuju zenski clanovi smile.gif

eeeeee i to kakav zenski clan!!

vi sad penjete sigurno a ja "uzivam" u firmi... no neka neka, iznenadicu vas za koji sat sve mi se cini
Pedja
Jos jedan prelijep dan i druzenje.smile.gif
ice, ja sam mislio da onaj bmw moze uz brdo tongue.gif
Sve pohvale za Artemis koja se danas odlicno pokazala smile.gif
Artemis
Dragi moji,meni je bilo odlicno zaista( i ako nisam bas nesto bila pricljiva)...biggrin.gif Od sad cu biti s vama cesce,kao sto vec rekoh...wink.gif

I drago mi je sto sam vas iznenadila,Adrenalina posebno i da nisam obrukala sebe i komsiju Ice-a i ako me nije gledao(a bice prilike)... wink.gif biggrin.gif

Ovo ce sad da bude nesto cime cu da se bavim pored fitneesa...smile.gif

Thank you very much smile.gif
losmi
QUOTE(Artemis @ Jan 26 2008, 09:56 PM) *
Dragi moji,meni je bilo odlicno zaista( i ako nisam bas nesto bila pricljiva)...biggrin.gif Od sad cu biti s vama cesce,kao sto vec rekoh...wink.gif

I drago mi je sto sam vas iznenadila,Adrenalina posebno i da nisam obrukala sebe i komsiju Ice-a i ako me nije gledao(a bice prilike)... wink.gif biggrin.gif

Ovo ce sad da bude nesto cime cu da se bavim pored fitneesa...smile.gif

Thank you very much smile.gif

E danas si odrzala lekciju Adrenalinu. vise nego odlicna si bila. (Mada sam te vec bio pohvalio u smokovac)
I nadam se da ce adrenaline probrat nesto slika da pokaze velikoj masi naroda koja posjecuje ovaj forum. Bar se nadam da je tako... Mislim za fotke od strane Adrenalina na ovaj forum, A za mnogoljudstvo sam siguran
Pedja
Za Artemis 5 bambija smile.gif
Poslao sam vam slike svima na mejl smile.gif
Jesi li snimao sta juce, hoce li biti kakvog materijala da namontiram sa ona prethodna dva snimka?
Artemis

Losmi hvala jos jednom...wink.gif

Adrenaline ja znam da je snimano kako se krstim prije pohoda laugh.gif hahaha Za drugo ne znam...biggrin.gif
Hvala i tebi takodje za bambije smile.gif

losmi
Jesam nesto malo snimio. Sunce mi je bilo naopako za snimanje. Ajde da se nadjemo neku noc i ovo izmontiramo zajedno. Mozemo napravit filmic od 1-1.5 minuta
DUKSTER
ja nisam dobio nikakve slike samo da se zna

iskreno vas
DUKSTER
Pedja
Jaksa, neka ti toga biggrin.gif
Ti si pobjegao prije nego smo poceli sa photo sesion-om tongue.gif
DUKSTER
da da
blame the smart guy!

pjesivci zauvjek!
Pedja
E pa iskreno nas, naci cemo neke slike i za tebe smile.gif
Artemis
QUOTE(DUKSTER @ Jan 29 2008, 04:25 PM) *
pjesivci zauvjek!

Samo da znas da sam ja nase pleme Pjesivci spasila bruke i sramote...E tako... tongue.gif
losmi
Nema no ste jako pleme tongue.gif .Dobro vam ide. Posla li ko Iskrenom koju sliku, da ne kuka vise?
Prognosticari tipuju na lose vrijeme ovaj vikend.
pozzz
Artemis

Ja se nadam da ce biti ipak lijepo vrijeme...wink.gif I da cu opet da se druzim sa vama...smile.gif

P.S."Pjesivci zauvjek" biggrin.gif
Pedja
Ja sam operisao ruku, tako da cu ovaj week moci samo da vas posmatram, a i sledeci cini mi se, jer mi nece skoro konce skidati smile.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.