Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Peru 2012
Montenegroclimbing.net Forum > Montenegroclimbing > Alpinizam, visokogorstvo, ekspedicionizam ...
kaleza
E pa narode ovo je postalo zvanično. Avionske karte su plaćenje i sad nema nazad.
Od 11. juna do 21. jula čika Zvile i ja smo u Peruu. Poželite nam sreću i častite nas novca koliko imate viška biggrin.gif
Sve donacije su dobrodošle.
losmi
QUOTE(kaleza @ Dec 16 2011, 04:28 PM) *
E pa narode ovo je postalo zvanično. Avionske karte su plaćenje i sad nema nazad.
Od 11. juna do 21. jula čika Zvile i ja smo u Peruu. Poželite nam sreću i častite nas novca koliko imate viška biggrin.gif

Srecan vam put...
A koja je svrha putovanja, turizam, razmjena studenata...?
kaleza
Pa naravno turizam. Usput cemo probat da penjemo po neki smjer u vrhovima Artensorajua, Alpamaya iQuitarajua.
vanja
Jel to znaci, Kaleza, da si poceo da treniras? biggrin.gif
Svaka cast na hrabrosti da se samostalno upustite u ovu ekspediciju bez pomoci raznoraznih agencija.

QUOTE(kaleza @ Dec 16 2011, 04:28 PM) *

losmi
Javio se Kaleza iz Lime, Uhvatili su bus za Huaraz i tamo su oko 5 popodne po njihovom vremenu ili ti u 02h po nasem.

ehtelion
Svaka cast, e ovo je uspon! Po jedna garsonjera da im se dodijeli:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.