Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Majice OCP
Montenegroclimbing.net Forum > Montenegroclimbing > Ostalo
Pages: 1, 2
vanja
Stize lijepo vrijeme pa bi valjalo napraviti neke majice sa logom kluba.Ako neko na ovom forumu ima dara za dizajn slobodno neka predlozi neku ideju.logo koji je na naslovnoj strani ne mora obavezno ici, lijepo bi bilo neki penjac u akciji i naziv sajta.
pozdrav vanja
Rade
Mogu li majce da uzmu kad budu i "NEČLANOVI" OCP-a ? smile.gif
Pedja
Vanja ili loshmi, posaljite mi logo u vecoj rezoluciji i nekom drugom formatu, pa cu vidjeti da pripremim nesto, mada tu je ice koji ce to mnogo ozbiljnije pripremiti wink.gif
vanja
QUOTE(Rade @ Feb 19 2008, 11:22 AM) *
Mogu li majce da uzmu kad budu i "NEČLANOVI" OCP-a ? smile.gif

Naravno.

Adrenaline, ti se bolje razumijes, posto imamo nekoliko dobrih fotki sa Smokovca da li bi neka od njih mogla das se sredi u photo shopu ili cemu vec, pa da posluzi kao aplikacija? Fotke mozes pogledati u galeriji, album Smokovac
Pedja
vanja, ajde izabreni neke iz galerije koje bi po tebi mogle da se stave, a ja cu pokusati da ih prilagodim...
vanja
adrenaline se potrudio da nesto napravi pa cemo vidjet kako ce to ispanuti.
Zna li neko ko stampa majice kvalitetno u gradu? Komovi su stampali neke majice u dress press i to je bezveze. posle 3 pranja, aplikacija se vec raspada.
Ja sam svojevremno stampao neke majice u Bd i jos mi je ziva, drugacija je i kvalitetnija stampa, vjerovatno i skuplja.
ice
o junaci, evo i mene da se javnem. majice se mogu dosta kvalitetno ostampati u X dizajnu, u maslinama. sto se pripreme tice, izaberite sliku, pretvoricemo j i obraditi za dalju stampu i mogli bi vidjet koliko muiskih i koliko zenskih bi se trebalo napravit. isto tako i za dimenzije
recite mi kolika je kolicina u pitanju a ja cu se pobrinut da vidim za cijene posto znam njih tamo dobro... a i oni mene wink.gif
losmi
Imm ja ali mi je na hard disk logo. Problem je sto mi je hard disk na jednu stranu a na drugu ostatak compa. Vanja imas li ga ti dje po kompjuteru u full rezoluciji?
vanja
QUOTE(losmi @ Feb 19 2008, 03:49 PM) *
Imm ja ali mi je na hard disk logo. Problem je sto mi je hard disk na jednu stranu a na drugu ostatak compa. Vanja imas li ga ti dje po kompjuteru u full rezoluciji?

Nemam.
Ice ja sam poslao Adrenalinu nekoliko fotki, pa ako si s njim u kontaktu mozes vidjeti je li sto on uradio po tom pitanju. On je u nekom od postova tebe preporucio za tu rabotu.
u svakom slucaju svaciji predlog i sugestija je dobrodosla. Nemamo pojma za kolicine jos nista.
pozdrav
ice
Vanja, čuću se ja s njim pa ćemo odradit već nešto i postavit ođe pa koji predlog prođe - činimo ga. pozz
Pedja

Ovako nesto ?

Pedja
p.s. Hoce li mi poslati neko logo full ?
losmi
Ja nebih stavljao ovako sliku. Posjeca me na one majce sa memorijala. Ljepse je neka silueta ili crtana slika. Cucu se sa jednim drugom sto dobro crta, ako je jos u PG da nam ovakvu neku sliku nacrta. Sto mislite?
Logo treba obavezno staviti, jer je on neki amblen kluba. Logo cu postavit, samo da mi ga posalju. Sad cu vidjet, mislim da ga ovaj jedan drug ima
losmi
Click to view attachment

Ovo nam je logo. Jbg, dako ova dva dana sredim stari comp i onda cu naci neki vece rezolucije ako ga imam. Mislim da imam na HDD. Probacu i ja nesto da napravim pa mozemo od svih predloga nesto izdelat. Palo mi je na pamet jedan grafit . Mislim da kaze "don't worry, be climbing"

Pozdrav
vanja
Nije lose ispalo, samo da li se moze ovako vjerno preslikat i na majicu? Da li mogu samo konture tijela i stijene da se izvuku? Slogan je interesantan.

Pedja
Mogu, ovo je samo jedan od predloga.. smile.gif
don't worry, be climbing... fin slogan.
mary
http://img.printfection.com/2/504/466991/OcCUE.jpg
http://www.yourclimbing.com/files/yourclim...irt.preview.gif
http://ecx.images-amazon.com/images/I/21He...fNL._AA160_.jpg

Maki se malo potrudila i tražila neke ideje po netu. I hope da će Vam pomoći premda nije originalno. smile.gif
vanja
Adrenaline bi li stogod od onih fotki za majice?
kaleza

Evo i ja da dam jednu ideju.
vanja
QUOTE(kaleza @ Feb 22 2008, 06:40 PM) *

Evo i ja da dam jednu ideju.

Predlazem ovaj logo da se stavi na naslovnu stranu sajta umjesto postojeceg
kaleza

Jos jedna malo univerzalnija ideja koja ide uz sve outdoor sportove.
Nekako mi ne ide da uz logo na kojem je penjac ide
slika jos nekog kako penje.
Ipak u nazivu kluba stoji outdoor club,
a ne alpinisticki.
PS.Kolika je nagrada za prvo mjesto na konkursu? biggrin.gif
losmi
Nagrada je jedno nista. Moje je misljenje da e traba mijenjati logo jer to bi bila druga promjna. Malo je neozbiljno
Zoka
Na ne bih mjenjao logo sa penjacem na slici.
Nekako lici na outdoor.
Mozda ne znate ali mi ovdje u Vankuveru imamo jednu malu zastavu ZONE-2000. Ona je poznata u tim krugovima kao zastava za Sjevernu Ameriku.
Ta zastava je bila na vrhu Aconcagua i na mnogim nasim manjim vrhovima preko 3000m.

Ja cu probati da isprintam jedan mali plakat i da na papiru nosim OCP amblem na neke nase manje vrhove ovdje. Iskreno bih zelio da imam malu zastavicu kao ova sa Zona i da je nosimo na neke malo vece vrhove.

Da naglasim da ovo nema nikakve veze sa drzavnom zastavom ili nekim drugim nacionalnim obiljezjima. Svako i dalje treba da nosi sta mu je u srcu i na to ima puno pravo. Volim one slike zastave Crne Gore na Akonkagvi. Super su.

Ali bih volio da Vam uskoro posaljem jednu sliku OCP-a sa velikog vrha. Ako ikada napravite amblem i majce, da li moze i zastava velicine 50cm sa 30cm na nekom sintetickom bijelom platnu?

Zoka
Zoka
Ja bih poslao novac Vanji ili Milosu. I to bi bila oficijalna OCP zastava (Kanadska Sekcija).
Zoka
vanja
Zdravo Zoko.
Majice cemo praviti sigurno, za zastavu ne znam.U svakom slucaju kad se majice naprave jedna je tvoja.
Pozdrav.
losmi
Ja bih napravio veliki sadasnji logo i gotova zastava (ovaj logo sto stavih u neki od gornjih postova). Onda ti posaljemo na e-mail sliku i ti je tamo izprintas na neko platno. Sto mislite? To je najlaksa varijanta, a logo sve govori o nama
Zoka
Hvala Vanja,
Milose ...
Odlicna ideja.
Tako je ovdje moj prijatelj Goran i uradio. Isprintao je u nekoj stampariji i pravo dobro je ispalo.
Hajde da se zastava OCP vijori malo po svijetu.
ohmy.gif
losmi
Slazu li se ostali?
vanja
Sto se zastave tice svakako bi trebalo navesti i puno ime kluba.Sto se tice majica tu treba biti neka aplikacija, logo kluba, naziv web sajta. Na prednjoj strani majice neka ide logo kluba sa punim nazivom kluba, na ledjima neka ide naziv sajta i aplikacija.
losmi
Zdravo ekipo

Nocas ugrabih malo vremena da dizajniram neku majicu. Ovo je samo radna verzija,, nisam je mozda bas centrirao i sl. ali vidi se o cemu se radi. Treba ponesto promijenit ali ... Na rukavima sam zamilio da bude mali logo. Nisam se trudio da ga na ovu sliku nesto lijepo uglavim, ali mozete zakljucit kako ce to stojati.
naravno treba i vidjt koje boje ce biti majice. Meni je bilo najlakse da radim na bijelu podlogu.

ova prva slika je pednja strana, a druga zadnja strana ili ti ledja majce
Click to view attachment Click to view attachment

Pozdrav
Losmi
vanja
Nije lose.. Treba malo aplikaciju penjaca doraditi ili ako se adrenaline ili Ice jave sa nekom grafikom koju su izvukli sa fotografija, uzet drugi font slova za naslov sajta.. al o tom potom jos je ovo radna verzija.
Artemis

Milose meni se svidja kako si ovo uradio.I svidja mi se vise bijela majica...Za svaku pohvalu...wink.gif
vanja
I? Sto bi od majica? Ja da se razumijem u dizajn i rad u foto shopu ne bih na ovom mjestu trazio pomoc. Mozda bi trebalo da razmisljamo da napravimo neke kape i jakne sa nasim aplikacijama, dako budu gotove do sledece zime.
losmi
QUOTE(vanja @ Apr 20 2008, 10:44 PM) *
I? Sto bi od majica? Ja da se razumijem u dizajn i rad u foto shopu ne bih na ovom mjestu trazio pomoc. Mozda bi trebalo da razmisljamo da napravimo neke kape i jakne sa nasim aplikacijama, dako budu gotove do sledece zime.

ja sam dao predlog

Ja bih i mirasljave salvete sa nasim logom da pravimo. Onda snala od kisa p bude OCP.
Yoko Ono
QUOTE(losmi @ Apr 20 2008, 09:04 PM) *
Ja bih i mirasljave salvete sa nasim logom da pravimo. Onda snala od kisa p bude OCP.

da znas da si mi dao ideju!

Pedja
Hocemo li raditi nesto ozbiljnije po ovom pitanju, vec je doslo ljeto a mi ni pomaka..
Ja sam se informisao za cijene u X Design Studio, i moguce da cemo dobiti neki popust ako bude veca kolicina u pitanju.
Evo jos jedan predlog:

vanja
QUOTE(adrenaline @ Apr 24 2008, 11:25 AM) *
Hocemo li raditi nesto ozbiljnije po ovom pitanju, vec je doslo ljeto a mi ni pomaka..
Ja sam se informisao za cijene u X Design Studio, i moguce da cemo dobiti neki popust ako bude veca kolicina u pitanju.
Evo jos jedan predlog:

Moramo, moramo.
kakve su cijene tamo? neke ranije majice koje su radjene za Komove u dress press jako lose su ispale, aplikacije su se brzo micale.Davno sam radio nesto u BD i jos se drzi, cini mi se i da je sami kvalitet majice bolji.
kaleza
Evo jedne ideje nastale u busu od Andrije i mene.Ovo je samo radna verzija iliti skica.
Za orginal bi trebalo umjesto da rukom pridrzava glavu da sa obje osigurava
dok bi bio naslonjen na stijenu u skoro lezecem polozaju.
Penjacice vise u stand,luftiraju se noge,kez od uva do uva,
slamcica u ustima.Sta bi vise?Ako vam se svidja
moglo bi da bude gotovo brzo.Da ne pocinjemo bezveze.
Isto treba truda za ovo laugh.gif

By kaleza
losmi
Dje je pivo odje?
strasno,tu tecnost dragocenu preskacete

Vas buduci direktor Milos
vanja
Nije lose, mozda je i bolje imati tu neki saljivu, opusteniju aplikaciju
kaleza
Moze i pivo da se ubaci.Pa bi mogli reklamirat pivaru.Dako daju para za reklamu smile.gif I ja mislim da je bolja opustena.Nije ovo neka uniforma.A ove aplikacije ljudi i bolje pamte.Ostanu u sjecanju. Jos sto rekose nedje da se stavi uz ovo "climb smart". Pun pogodak.
kaleza
I da cujem ljudi.Ocemo li radit ovo ili ne? Ako ocemo moram znati treba li slika biti paleta u dvije nijanse,dakle samo crna i bijela.Ili moze u cetiri: crna ,bijela i dvije nijanse sive. I mene interesuje cijena. Milose isto je bolje ne ubacat pivo smile.gif
vanja
QUOTE(kaleza @ Apr 25 2008, 09:12 AM) *
I da cujem ljudi.Ocemo li radit ovo ili ne? Ako ocemo moram znati treba li slika biti paleta u dvije nijanse,dakle samo crna i bijela.Ili moze u cetiri: crna ,bijela i dvije nijanse sive. I mene interesuje cijena. Milose isto je bolje ne ubacat pivo smile.gif

u jednoj knjigi su svi crtezi koji pokazuju razne alp.tehnike, procedure, stilove penjanja, uradjeni na ovu foru. imam tu knjigu pa ako oces mogu ti je dati da se odatle preuzme slika.mana ovog tvog predloga je, cini mi se, nedostatak glavnog aktera, tj nekog koji penje.
pokazacu ti knjigu pa ces vidjeti.
sto se tice boja, to ne znam, uglavnom trebalo bi nesto kombinovati jer cemo imati zelja za makar tri boje majica.
vanja
Kaleza, posto nemas vremena za Kolasin, da te zaduzimo da u medjuvremenu napravis konacnu verziju za majicu.Dako je odstampamo do nove godine. U nedjelju cu ti donijeti onu knjigu, pa odatle izvuci neku slika.
Znaci naprijed neka slika, ne velika, mozda 15x15 cm, ispod toga pun naziv kluba, na ledjima vecim slovima naziv sajta i ispod toga manjim slovima skraceni naziv kluba OCP
Moze?
kaleza
Dacu sve od sebe.Dogovoricemo se sve u nedjelju.Moram ovih dana pokupit neke programe za obradu slika.Skoro sam formatirao kompjuter pa imam samo neki stari corel.Najbolje da bude neka crtana slika.A takve su u tu knjigu? Najbolje ispane za jednobojnu stampu.
Zoka
Moze li se racunati na jednu majcu?

Moja supruga sa djecom ide u Bosnu u Julu i ako bi Ti Kaleza zavrsio jednu majcu za mene ona bi Ti poslala pare. U isto vrijeme ja bih volio imati i zastavu OCP. Mozda nesto kao 30cm x 20cm i to bi bila zastava Sjeverno Americka sekcije OCP. Druga bi bila rezervisana za Vas, Evropsku sekciju.
Da se vijori po vrhovima ove hemisfere!

Z

vanja
QUOTE(Zoka @ Jun 11 2008, 08:03 AM) *
Moze li se racunati na jednu majcu?

Z

Polako Zoko, to je dug i slozen proces. Nadam se da cemo imati majice kratkih rukava taman na vrijeme, pred pocetak zimske sezone 3056. godine.
Zoka
S obzirom da smo svi iz CG i poznati po brzini, 3056-ta i nije tako losa prognoza.
Sacekacemo! Sad ce to ... biggrin.gif
Z
losmi
Dragi moji OCPeovci i siroke narodne mase

Priveli smo pricu o majcama pri kraju. Sinoc je Adrenaline zvao gazdaricu u x dizajn. Cak su nam odobrilii popust. Sad treba koliko majci i koje velicine da se kaze. Mislili smo raditi na bijelim i crnim majcama, osim ako nemajos nekih zelja. Vanja je pomenuo crvene.
Adrenaline ce zavrsiti pricu oko dizajna. Vjerovatno ce biti samo logo, naziv kluba, sajta... Nesto slicno ko ja sto sam uradio, Samo bez onoga penjaca. I mozda neka aplikacija ako sto izgoogla.
Ili da narucimo 40 majci pa ce se proci otprilike velicina( 10L, 20XL i 10XXL)

Danas cemo za cijenu da saznamo kad odemo tamo.

Pozdravljam

Zoka
Vanja kao fotograf zna da su crvene super opcija.
Crvena je i na zastavi Crne Gore. Logo moze biti crne boje da se pojednostavi stampanje.
Z
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.